ikarystos.gr - Η ιταλική εταιρεία ENEL, που εγκαθιστά αιολικά πάρκα στον Καφηρέα και εντός περιοχής Natura 2000 μοίρασε κατά τη διάρκεια της νύχτας πόρτα - πόρτα πολυτελές τεύχος αρκετών σελίδων όπου επί της ουσίας περιγράφεται ένας παράδεισος. Τότε όμως γιατί μοίρασε το έντυπο μέσα στη νύχτα και όχι στο φως της ημέρας χέρι με χέρι στους Καρυστινούς αφού είναι όλα τόσο καλά;
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEituX-dNHbzbGWsjYVQaC371O1zPze3TINZxAGHJupzU3wiKh6E8Cl4eBDHlh6WGUPm0hZlKoaJlnQzLQ-8UVHcjJf-km7p8peFxMyF_709ThKHPMtTpq6DuUcPO9E2tVp3Rng6li2rgVwz/s640/01.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhcp-xyxBKUNmhKmKuQKFc6-2BSjLlKOAFCgo_jJ0cFPDppEdQgK_6YPyP5WqSZ8YjI2dpSdT75yqafgrrhbMLWrQGbQ6RDYzfn7uoAWZ5uFU-X-QKX2OaFUZgXEfy0YbTV8pwM47qq11jM/s640/02.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEheyKvb4XCXQjGXbKRh9FiuyVAuRDMCH6owzQggKH6CZCjjteb1UX0UYypVEkS4e7DW-hMa9wD_62nf4Pdqm2EfWt9v9v7IPhklnLsAS47LTt-WknThFtYTzKtJ6PblTiHbx0-dVdkBpZVt/s640/03.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5YjfOOdjX6xqhs_zyOwYKdInjcXe_IFawRASa7v1pjKYwijDyEEo_q_AsyEN0u-0ksy7Kp1SODhgw0rTySHw_mXDKkjmJR_EGGRgoWc8bCfdtXriIWj_ctp7ZD4M_NHv-D76rHe_0Q-wG/s640/04.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjxOnUNQEY2EXvodPtrobJEe58YRm85pftgq5dSXBgMG9yVBuzd4w60Yx-4Pldd500y3KnQHwT6mDXcjZTK2-SpIMGjOY5zvFVy2kECrelOcGRYjKwqoNE71xpLcc8cUcTUGNJQ-7ZQxf_v/s640/05.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi-MGwHp2XcafxsY5_StJwJGSTs4x9jSV_7SO3ap1b4qB8SPOIgQZrgDK28x0lqj33M2PrguXnY4z1egSSf0nllNzKUmwHk8ebuX4DWdbhx64fCZHm0f69nWw28KqJpxL3XHTDzcZ3kqv7u/s640/06.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhQpi5muZJepEko4rrQrrzSfZhiND_D6hib-ap5Aqop_P_vMGArRHjsf-v8yRVwaC0dWbQGib6j_aBP04Q9DnIeyDNLFa7UMUyEp7xVIo6WLLZBhJqAWimEY4B__dRO5QIVCX1WLk2aGxkB/s640/07.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEghbs0DIBz7EBIKtPA6BY4GDEueVjEbTqUAbXHmHx5Iwqj5lJo2fYuADBzD1qiMF9jcwxZQUTxohfJ5Rz4qd_VOVFsiifvI65KKs6A_gjzMFV64-JvuJHmoxvh_hMUF0bWI8e-PqbuQpUg_/s640/08.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgHGfgI4t7atuYWq_QaRBrkUIluU8EyaDG1Llp9Om__RRZt_qEhsDcr7b18MXDffBlX5aS-Gna60MNT_5qHg_2SVfJu8KpwYqsdo9FdPZX_t1cRNfqMC6dgOfvZACeyxdOCNTIjX_YQilzu/s640/09.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzxlBCly263hGBxf-25lqCJW_5yd0T8snOWvvLUhPeZ0lQrDnB4K4ekpEo6haH45b58PWYJUEhdmbWFWHPVe1y71LWLnhBi0_eVQEZYwWqWo1mhxYLbjjoS7PkHTGSP2qi-Ev524D8o-hZ/s640/010.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhb5RFEMttpBVEllzLsDSsh2kBas6TltcHKp8YaKCjbPYoes90uWwPykH-9joJTgUea-pj-yT6RnNbB8JDk9Kwo0hv7DNMjAvbTdqZLJl4c3nzlTlHy_vLKxanYDZOIW0MmuOjWrG-hswa-/s640/011.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhhCN7x0h9vvtyXTppDKgp9XhtBP-hrx548mbLA7zHUlxnqhuQ3waa6w7R5nx-f17E1NFp_k8kEU0Tg2v9qOdUbh1oAAplm-W6EWZuhYuARnD1vQu7BR0e0DV9OHelvbFsIt_uiJ9-6CsxP/s640/012.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhZUpbhWspCf3wxX4mKR7YUat4SPk4OlDDhxh7kCxef-10oQEmj1jhKZjiNCG3GcxU7r_xGhNDuNL93KavwKzD3744GPvnj-Ap3V2ea52XohyikSN5hH9XRUwFE5C7PBaJW6djqlBUC_tUg/s640/013.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgELTM80a-3EF0YD4zQn2Y83D1Sgg2UNCa8r6BDuy9s0DpfqMu2EuABxfsKWjtI0BOxlNBsp08CtTutlRnhBdSyGih7ScUOerof804RwmTf03JUcHYNb8ZdU5KEguO6YCzYZqG_pqrIVgfo/s640/014.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgjQIyDUlyYm8rMdLFQI60H1iZRUhJcmyq_kNZXyf9noY0NNPJ3BVpQbxZGWddwMhJ0AytNJPAzwquAoEtpeL8tWXduFi6dQESrEkt0IPD5ugY6MFZAzdr7TuYxYTVPKvWj0vTh3hazAgGK/s640/015.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjnHAuCgHc8WbK7cnOHPnVn9L6HVC6bo035DhN3gHaBRkbeR96euRKc0mmAO3DU4nKYX5K3TdJOumv-M9bgcweuOV_OMbHLmHiv3Ojo2EnysrwfsWja-c-ArwImO8AVAPB2YimzTouPdbNX/s640/016.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjEgeG6yk-4xBul6t0j9VfiL6yLI4zJmouupHYtauboBPq8zAA7cQ6qUQranZoUfLf28CNOPR7LEliY_0tyqJWpWZ3uCl909B6TbjCHV1jYBA55rsHlPK0zoBRGRRKD5w-b0bm24yNMkRRr/s640/017.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhQTtiUyZIiWGHnWxAD-BlsBfDl87XiSREAD9dUwLHFEFfbduBVsDvMetQ_CI1yW3F3kuEEhyK2TxKdlHtYLMnEMI79-WHUmY3hqxJScUIL8aH3U9vmVtoLAdBESA0cP8GSTushgBmU_i3U/s640/018.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg3pooVubLRbV2rcJStQaBGroSmfaWVhsLm6ZQHcGbZAp57dDvE6YA0slrn778G3OKfFjg923LhVeBIEQPZY46tyTyaEQhLGsTg0e7jvLB3wzPobj92-e-CgKrck64F8i6QaGQt_donJ4OG/s640/019.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgV3b2HRL4pfqDnQF4xkL77mmDROZdAIcDKuLxagB7vLViL1sitqh-UFryfYMlo1qJZnP8L0hKGs6y8gZ8fApTSYqFa7sGkdlrKw-cCNx-9q_IGkUCdaUUt1XgT4O2p2QRqHYyNdFiUfpME/s640/020.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEie9_rNCWJV57bd8ij5BVVZDMFtsfaAFghwYU37AnbZOAbPuGf1z8kckRp11srH34uZqxZwsU_C-yUzxiryATVoX3ufESaQrkneCIdjZowSqOKjqrq2yEXW13QBSfnHEDv_1Jim519fXV1w/s640/021.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj7dLa4wQHeobyWRebXrvjOWI_VvdPDXWxNj9IuCDLlQCwLEmR_u6Dr8flJz7zQXeov3kUjKIAjhwHjzhe0HdXdISr1S9-WVnbSuusIETys9uQ3XOWreFR0HWaXdATdvmIKxE0kVZ697kUM/s640/022.jpg)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.