ikarystos.gr - Το Χρυσό Βραβείο στην κατηγορία "Κοινωνική Ευαισθησία" απέσπασε το Διόκλειο Νοσοκομείο Καρύστου στα πλαίσια του Healthcare Business Awards 2017!
Το βραβείο απονεμήθηκε στο διοικητή του Νοσοκομείου, κ. Αναστάσιο Μίχα ο οποίος με τις άοκνες προσπάθειές του έχει επιτύχει ένα μικρό θαύμα στην πόλη μας αναβαθμίζοντας αλλά και πολλαπλασιάζοντας τις προσφερόμενες υπηρεσίες υγείας στους κατοίκους.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhyWfL20gYFVkmtIxZQBNGWUrHhCnOSTcOAkUiJINdg9J75iKst8gRCt2Lajk0dRGwSrqAnoU6KMNzbtLxB1jabjfxiLb8NiQCzB2NSPM9kFFrS7e-65mB1HdUHg2NsW27GuSCeKug0qx_0/s640/21731882_10156775885338975_520550420183554429_o.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh7sIT7K489u9Gm8ATGDfbOzFKOJU2ZZe9YScVd4_FrJfjAagXxe-rpkw3Cydh5P86gwfO8BbL9r4KgslOTHZDBR4UX37GUfiz0gZ-HmA7lT3MSFZLFzOJboJMZocZe7uvyiPIYU17t3ikG/s640/21743641_10156775885098975_6383675237453706560_o.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgngqsFU1hoCCWnF2hk6YiS2EoR-TU8_g2UuHuXBiN4bwv_dDrMHR4LBxXoix_BlG1eaES4VRsflnp1YsCb3Zr2ioaRUlt_fBPOoDq4zYhjTFFiwKVt56CGVOyixFAS1k_Pc1pBGmdrgCCq/s640/21752533_10156775884903975_8817555189521228682_o.jpg)
Πρωφανώς το βραβείο το πήρε επειδή χρειάζεσαι μόλις ένα μήνα για να γράψεις φάρμακα
ΑπάντησηΔιαγραφή