ikarystos.gr - Τη διακρίναμε να έρχεται από την άκρη του Μπούρου κατά το σούρουπο. Η εντυπωσιακή θαλαμηγός La Bonne Vie, που σημαίνει "Η καλή ζωή" προσέγγισε στο λιμάνι της Καρύστου. Και πράγματι μόνο καλή μπορεί να είναι η ζωή σε ένα τέτοιο κότερο, αν είσαι επιβάτης.
Home / ΚΑΡΥΣΤΟΣ /
Gallery /
slider
/ «Η καλή ζωή» μας είπε χθες βράδυ η εντυπωσιακή θαλαμηγός που δεσπόζει στο λιμάνι
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης
(
Atom
)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.